You are here: Начало
Важни новини
Резултати I-ви тур
Thursday, 23 June 2016

С П И С Ъ К

НА КЛАСИРАНИТЕ УЧЕНИЦИ НА I-ВИ ТУР   

2016-2017  

Име,  презиме и фамилия

СПОРТ

ТОЧКИ

ЗА V-ТИ КЛАС

1

Давид Галинов Бромийски

Джудо

206

2

Николай Светославов Петровски

Джудо

187

3

Александър Емилов Вълчев

Джудо

166

4

Мартина Маринова Иванова

Баскетбол

169

5

Петър Димитров Петров

Баскетбол

162

6

Атилла Билял Хабиб

Лека атлетика

174

7

Георги Петков Георгиев

Футбол

186

8

Светлин Любомиров Първанов

Футбол

186

9

Стефан Крумов Стефанов

Футбол

183

10

Ангел Руменов Бочков

Футбол

181

11

Александър Радославов Велев

Футбол

180

12

Радина Томова Томова

Художествена гимнастика

180

13

Снежана Костадинова Граматикова

Художествена гимнастика

176

ЗА VI-ТИ КЛАС

1

Александър Красимиров Полев

Джудо

218

2

Божидар Валентинов Атанасов

Джудо

186

3

Владислв Крумов Стефанов

Джудо

178

4

Десислава Георгиева Тодорова

Волейбол

162

5

Цветан Георгиев Владимиров

Футбол

202

6

Бажидар Веланов Веланов

Футбол

195

7

Георги Христов Христов

Футбол

194

ЗА VII-мИ КЛАС

1

Никол Борисова Дойчинова

Волейбол

218

2

Златомира Емилова Николова

Волейбол

201

3

Ирен Красимирова Кирова

Волейбол

191

4

Ивана Илиева Исаева

Волейбол

190

5

Светлин Веселинов Драгнев

Футбол

218

6

Велик Иванов Локов

Футбол

212

ЗА VIII-мИ КЛАС

1

Божидар Петков Николов

Джудо

230

2

Стоян Петков Стоянов

Джудо

190

3

Васил Галиславов Братоевски

Баскетбол

311

4

Анна–Мария Радославова Асенова

Баскетбол

283

5

Никол Николаева Стоименова

Баскетбол

282

6

Антонио Михаилов Зарев

Баскетбол

282

7

Людмил Людмилов Стамболийски

Баскетбол

281

8

Едуард Красимиров Толев

Футбол

237

9

Васил Серафимов Герасимов

Футбол

233

10

Кристиян Даниелов Додев

Футбол

233

11

Борис Каменов Георгиев

Футбол

232

12

Мартин Димитров Димитров

Футбол

232

13

Ценко Станиславов Георгиев

Футбол

232

14

Ангел Велиславов Димитров

Футбол

231

15

Виолета Свиленова Ставрева

Волейбол

228

ЗА IX- тИ КЛАС

1

Любослав Драгославов Клинчаров

Футбол

256

2

Антон Светославов Кънчев

Футбол

254

 

 

 

 

 

 
Общежитие за 153 СУ
Friday, 19 February 2016

Общежитие от морски контейнери ще имат учениците от спортното училище в „Надежда” 

В четвъртък Столичният общински съвет разреши приемането на дарение от 350 000 лв. от фондация "Домус" за строежа на "експериментална жилищна сграда от морски контейнери".

Докладът за дарението беше внесен в СОС от кмета на район "Надежда" инж. Димитър Димов.  

Image

 

Read more...
 
Награди за 153 СУ
Friday, 20 May 2016

В Деня на Българския спорт 17 май, Кметът на София - Йорданка Фандъкова, връчи награди на ученици за високи постижения в областта на спорта.

  

Наградени спортисти на 153 СУ "Н. Рилски" са:
Георги Граматиков - Балкански шампион по джудо - 2015г. на Балканиада в Румъния
Стилян Христов - 2-ро място на Европейско първенство по бокс за ученици в Анапа, Русия
Мартин Леков - 3-то място на Европейско първенство по бокс за ученици в Анапа, Русия
Даниел Любенов - 3-то място на Европейско първенство по бокс за ученици в Анапа, Русия
Награда за принос в развитието на физическото възпитание и спорта получи г-жа Диковска - директор на 153 СУ "Н. Рилски".
Поздравления за Емил Йосифов - помощник директор по спортна подготовка на нашето училище и Борислав Георгиев - председател на Боксов клуб "Локомотив", София!
Поздрави и пожелания за още по-високи постижения на наградените! 

Image 

 Image  

Read more...
 
Златни медали на международен турнир по джудо
Tuesday, 29 March 2016

Нашите момчета Георги Граматиков и Яни Маджаров взеха златни медали на международен турнир по джудо в Нови Сад - 26.03.2016.

Поздрави и пожелания за още медали за момчетата и спортен клуб по джудо и самбо "Локомотив София".   

 Image

 Image 

 
30 октомври 2015
Friday, 06 November 2015

30 години

153 Спортно училище "Неофит Рилски"

Image 

Read more...
 
Нови медали за нашите лекоатлетки!
Monday, 28 March 2016

 

Поздрави за момичетата и за целия спортен клуб КЛА Локомотив София "Никола Карапетров".

На 8.03.2016 г.

 - Първо място - девойки младша възраст - 3000 м на Планинско бягане - Витоша за Стефани Стоянова.

На 19.03.2016 г.

 - Първо място - девойки младша възраст - 3000 м и Купа за най-добра планинска бегачка - девойка на Планинско бягане   Витоша за Стефани Стоянова;

 - второ място момичета до 16 г. - 1500 м за Кристина Георгиева;

 - четвърто място момичета до 16 г - 1500 м за Росалия Рангелова и

 - пето място момичета до 16 г - 1500 м за Мелани Стоянова.

На 20.03.2016 г.

 - Второ място на крос "Ивайло" - В. Търново за момичета до 16 г - 2000 м за Стефани Стоянова.

                       Image  

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 Next > End >>

Results 1 - 7 of 35

Анкети

Какво Ви накара да учите в 153 СУ ?